edukacja

W szkole językowej DEAL stawiamy na jakość. Dzięki innowacyjnym, autorskim metodom nauczania, perfekcyjnie przygotowanym lektorom, doskonale opracowanym zajęciom i różnorodnym pomocom naukowym, jesteśmy więcej niż zwykłą szkołą językową. 

Nie tylko skutecznie uczymy języka obcego czy przygotowujemy do egzaminów, ale przede wszystkim poszerzamy horyzonty, rozwijamy kreatywność, pobudzamy samodzielne myślenie. U nas nauka staje się fascynującą przygodą. So Drop Everything And Learn.

Kursy

Nasza szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, a także Business English. Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do egzaminów, prowadzimy kursy standardowe i konwersacyjne. Zajęcia kulturowe, będące nieodłącznym elementem każdego kursu językowego dodatkowo urozmaicają lekcje i poszerzają horyzonty naszych uczniów.

Egzaminy

Nasi lektorzy i nauczyciele to wysokiej klasy specjaliści, o potrzebnych kwalifikacjach i uprawnieniach oraz długoletnim doświadczeniu w profesjonalnym przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów zarówno w placówkach prywatnych, jak i renomowanych szkołach publicznych. Mają 100 – procentową skuteczność. Pomogą Ci przygotować się do każdego egzaminu z języka angielskiego, zwrócą uwagę na procedury i kryteria oceniania, przeprowadzą próbne testy. Egzamin Ósmoklasisty, matura, egzaminy Cambridge, IELTS? Z nimi zdasz na pewno!

Dołącz do innowacyjnej szkoły językowej DEAL i odkryj nowe możliwości dzięki wysokiej jakości nauczania, rozwijaniu kreatywności i samodzielnego myślenia!

Scroll to Top